25 Ağustos 2019 - Pazar / 19:48
Yeşilırmak Gazetesi
 
 

Karagöz: Hizmet için bende varım

Muhammed Karagöz AK Parti Merzifon Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığı için başvuruda bulundu. Karagöz; millete hizmet için bende varım diyerek ..
Bu haber 8 ay önce eklenmiş

Muhammed Karagöz AK Parti Merzifon Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığı için başvuruda bulundu. Karagöz; millete hizmet için bende varım diyerek başladığı açıklamasını şöyle sürdürdü; Amasya Gümüşhacıköy Kızık Köyü nüfusuna kayıtlıyım. 29 Mart 1984 tarihinde Babamın ilk görev yeri olan Ordu ili Akkuş İlçesinde doğdum. İlkokulu Gümüşhacıköy Kemalpaşa İlköğretim Okulunda, Ortaokul ve Liseyi Gümüşhacıköy İmam- Hatip Lisesi’nde okudum. Şu anda Eskişehir Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümü 2. Sınıf Öğrencisi olarak yükseköğrenime devam ediyorum.

Ortaokul ve lise yıllarım ülkemizin üzerine bir kâbus gibi çöken 28 Şubat Post modern darbe sürecinin ve devamındaki antidemokratik uygulamaların gölgesinde sancılı geçti. Kendimizi yarınlara iyi hazırlamak için ders çalışmamız gereken günlerde; sınıfımıza ne zaman girecekler, hangi öğretmenimiz hakkında tutanak tutacaklar, hangi kız arkadaşımızı sınıftan çağırarak başörtüsünü çıkarması için ikna etmeye çalışacakları tedirginliğini yaşadık. Üniversiteye giriş sınavındaki katsayı uygulaması önümüze Çin Setti gibi dikildi. Üniversite okumak bizim için bir hayalden öteye geçmeyecekti.

Gümüşhacıköy İmam-Hatip Lisesi’nden mezun olduğum 2001 yılının Haziran ayında Amasya Merzifon İlçesi’nde Cemre Ajans adı altında bir reklam ajansı kurarak ticari faaliyete başladım. Bu alandaki faaliyet alanlarını ve işletmeleri tanıdım. Reklam, grafik-tasarım, habercilik konularında kendimi yetiştirme gayreti içinde oldum. Üç yıllık sektördeki deneyimimin ardından vatani görevimi yapmak üzere 2003 yılında Askere gittim.

Askerlik dönüşü 20 Temmuz 2005 tarihinde Merzifon İlçemizde Pusula Gazetesi adı ile günlük siyasi bir gazete kurarak tekrar sektöre adım atmış oldum.2013 yılında evlendim. 17 yıldır Merzifon’da Basın-Yayın- Reklamcılık ve Matbaacılık alanında çalışmalarıma devam etmekteyim.

İşim gereği toplumla iç içeyim. Çalmadığım kapı, sıkmadığım el, tanık olmadığım problem yok. Merzifon’u ve Merzifon’un problemlerini çok iyi biliyorum. Sahadayım, milletle beraberim. Millete hizmet için ve milletin problemlerinin çözümünde “ben de varım” diyorum.

Merzifon halkına hizmette; hak, hukuk, adalet ve insan haklarını savunan, problemlerin çözümünde ayrım yapmadan; ben değil biz anlayışıyla hareket edeceğimi bildirir, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olacak Mahalli İdareler Seçimlerinde mensubu olmaktan onur duyduğum Ak Parti’den Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı’yım.Yorumlar


 
  Yazarlar    
Aydın PELİTLİ
Yazılarını incele
Naci KONYAR
Yazılarını incele
İsa ÇOLAKER
Yazılarını incele
Zekai GÖRGÜLÜ
Yazılarını incele
Ülkümen PELİTLİ
Yazılarını incele
Atilla KIRBAŞ
Yazılarını incele
  Sayfalar    
+ İletişim
+ Amasya Tanıtım

  Genel Haberler    
  Örnek Proje 4 Yaşında..  
  Amasya Vali Yardımcısı Ferhat Burakgazi’den Z..  
  4/B ve 45/A’lı Çalışanların Eş Durumu Tayinle..  
  Coğrafi İşaret Almak Bizden Amblem Kullanıp S..  
  Kamu Kurumlarında Tütün ve Tütün Mamulleri De..  
  Başkan Sarı’ya Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürü..  
  Başkan Sarı, Tanıtım Toplantısına Katıldı..  
  Bem-Bir-Sen Amasya İl Başkanlığından Hayırlı ..  
  "Kamu Görevlileri Hakem Kuruluna Başvuruyoruz..  
  Başkan Vekili Şahin’e Tunalı’dan Ziyaret..  
Tümünü Göster
  Önemli Linkler    
  Amasya Valiliği - ziyaret et  
  Amasya Belediyesi - ziyaret et  
  Aramızdan Ayrılanlar (Vefat) - ziyaret et  
  Amasya Üniversitesi - ziyaret et  
  Amasya Emniyet Müdürlüğü - ziyaret et  
  Amasya Kültür ve Turizm - ziyaret et  
  Amasya Devlet Hastanesi - ziyaret et  
  Amasya Portal - ziyaret et  
  Amasya Nöbetçi Eczaneler - ziyaret et  
  Amasya Kuyumcular - ziyaret et  
  Hava Durumu    

Amasya Hava Durumu
  Döviz Bilgileri    
 
  Yeşilırmak Gazetesi Reklam - İletişim - Kurumsal - Gizlilik İlkeleri
Yeşilırmak Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2013
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Tel - Fax : 0358 218 13 85 / Email : yesilirmakgazetesi@hotmail.com
Sitemiz 25 Temmuz 2006'dan itibaren  Ziyaretci Sayacı kişi tarafından ziyaret etmiştir.