05 Mart 2021 - Cuma / 06:10
Yeşilırmak Gazetesi
 
 

Projelerimizle Hizmete Talip Olduk. Dedikodu Bizim İşimiz Değildir

CHP İYİ Parti ittifak adayı Serpil Saraçoğlu seçim startının verildiği andan itibaren bir karar aldığını ve bu konuda gereken hassasiyetin ..
Bu haber 2 yıl önce eklenmiş

CHP İYİ Parti ittifak adayı Serpil Saraçoğlu seçim startının verildiği andan itibaren bir karar aldığını ve bu konuda gereken hassasiyetin gösterilmesi için  parti yöneticilerine ve seçim ekibini  bu konuda uyardığını ifade ederek; " Biz seçim çalışmalarımız süresince hiç bir aday arkadaş ve partisi hakkında konuşmayacağız. Sadece projelerimizi ve yapacağımız hizmetlerimizi anlatacağız dedim. Yöneticilerimizde bunu olumlu karşıladılar. İlk iş olarak diğer aday arkadaşlarımı arayarak başarılar diledim ve bu güne kadar onlarla ilgili hiç bir eleştiride bulunmadım, partilerinin iç durumları hakkında konuşmadım. Her seçim döneminde her partide olabilecek istifalardan bir sonuç çıkartma amacı ile diğer partiler içinde oluşan parti içi çekişmeleri oluşan istifaları seçim malzemesi olarak kullanmadım. Ama son günlerde görüyorum ki bazı kişiler şahsım, partim ve millet ittifakımız ile ilgili  aday zayıf, birileri istifa etti diye bir dedikodu ortamı yaratarak bundan bir sonuç çıkartmaya çalışıyorlar. CHP bu ülkenin en eski ve en köklü partisidir. Ne parti, ne adayı nede yöneticileri zayıf değildir. CHP her zamankinden daha güçlü ve partililerimizde kenetlenmiş durumdadır. Bu dedikoduları aday arkadaşlarımın çıkarttığına inanmak istemiyorum ama sonuçta artık onlarında bilgisi olmadan bu haberlerin  çıkartılamayacağına inanıyorum. Unutulmasın bu bir yerel seçimdir ve hizmet yarışıdır .Biz halkımıza dedikodu yapmak için değil onlara yapacağımız hizmetleri anlatmak için dolaşıyor onları ziyaret ediyoruz.. Bu güne kadar güzel geçen bu ortamı bozmadan çalışmalarımızı tamamlamamız gerek. Sebebi ne olursa olsun insan partisini değiştirebilir. Bu değişim  partisini değiştiren kişiye eski partisini karalama hakkını vermediği gibi yeni yuvasına yaranmak için gereksiz dedikodular yayması ne kendisine nede gittiği partideki partideki adaya arkadaşıma da bir şey kazandırmaz. " dedi.

  Seçimi kazanacaklarına inandığını ifade eden CHP İYİ Parti millet  ittifakı adayı Saraçoğlu ;" Halkımız bir değişim istiyor. Bu değişime de hazırlanıyor. CHP-İYİ parti Millet ittifakı  olarak seçimi kazanacağımıza inanıyoruz. Martın sonu bahar diyoruz. Parti olarak, millet ittifakı olarak , bu memleketin öz kızı olarak da güçlüyüm ve güçlüyüz. Aksini düşünenlere halkımızın sandıklarda cevap vereceğine inanıyorum." diyen Saraçoğlu bundan sonra çıkabilecek dedikodular ne olursa olsun artık cevap veremeyeceğini ve ilk gün aldığı kararın arkasında durarak ne kendisinin nede ekibinin bu tür dedikodu yapmasına müsaade etmeyeceğini söyledi.Yorumlar


 
  Yazarlar    
Aydın PELİTLİ
Yazılarını incele
Naci KONYAR
Yazılarını incele
İsa ÇOLAKER
Yazılarını incele
Zekai GÖRGÜLÜ
Yazılarını incele
Ülkümen PELİTLİ
Yazılarını incele
Atilla KIRBAŞ
Yazılarını incele
  Sayfalar    
+ İletişim
+ Amasya Tanıtım

  Genel Haberler    
  Halkımız Ne İsterse Biz Onu Yapacağız..  
  Cami Görevlileri Çocuklarla Çevrimiçi Olarak ..  
  Normalleşme Sürecine Destek Çağrısı..  
  Sağlıklı Nesiller İçin “Yeşilay”..  
  Gazetemize Kutlama Mesajı..  
  İl Genel Meclisi Mart Ayı Toplantıları Devam ..  
  Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi..  
  T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı..  
  İstinye Üniversitesi..  
  35 Yıldır Gücümüz Sizsiniz.....  
Tümünü Göster
  Önemli Linkler    
  Amasya Valiliği - ziyaret et  
  Amasya Belediyesi - ziyaret et  
  Aramızdan Ayrılanlar (Vefat) - ziyaret et  
  Amasya Üniversitesi - ziyaret et  
  Amasya Emniyet Müdürlüğü - ziyaret et  
  Amasya Kültür ve Turizm - ziyaret et  
  Amasya Ünv. Eğitim Arş. Hastanesi - ziyaret et  
  Amasya Portal - ziyaret et  
  Amasya Nöbetçi Eczaneler - ziyaret et  
  Amasya Kuyumcular - ziyaret et  
  Hava Durumu    

Amasya Hava Durumu
  Döviz Bilgileri    
 
  Yeşilırmak Gazetesi Reklam - İletişim - Kurumsal - Gizlilik İlkeleri
Yeşilırmak Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2013
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Tel - Fax : 0358 218 13 85 / Email : yesilirmakgazetesi@hotmail.com
Sitemiz 25 Temmuz 2006'dan itibaren  Ziyaretci Sayacı kişi tarafından ziyaret etmiştir.