30 Kasım 2020 - Pazartesi / 14:18
Yeşilırmak Gazetesi
 
 

Türkiye cumhuriyetinin kadife gönüllü, çelik yürekli kalkanları! Gününüz kutlu olsun

Türk Ocakları Amasya Şubesi Üyeleri Yönetim Kurulu adına Ahmet ZEYTÜNLÜ yaptığı açıklamada şunları söyledi; Asil Türk Milletinin Güzide Evlatları! Emn..
Bu haber 7 yıl önce eklenmiş

Türk Ocakları Amasya Şubesi Üyeleri Yönetim Kurulu adına Ahmet ZEYTÜNLÜ yaptığı açıklamada şunları söyledi; Asil Türk Milletinin Güzide Evlatları! Emniyet teşkilatımızın cefakar, fedakar ve kahraman insanları!

Polis teşkilatının 168. kuruluş yılı nedeni ile gününüzü kutluyoruz. Mesleğinizi yaparken vermiş olduğunuz onurlu mücadelenizde sizlere başarılar diliyoruz.

Güzel Vatanımızı ve Vatanımızın güzel insanlarını koruma uğruna verdiğiniz polis şehitlerimizi rahmet ve şükranla anmayı borç biliyoruz.

Sizler, Yüce Türk Devletinin ebediyen yaşaması, mazlum insanların ezilmemesi, için görev yapan kadife gönüllü, çelik yürekli cumhuriyetimizin kalkanlarısınız.

Sizler, öyle bir kalkansınız ki: Vatanımızın ve Asil Milletimizin düşmanlarının kafaları mutlaka sizlere çarpmakta ve parçalanmaktadır.

Sizler, toplumun huzurunu, Vatanın bölünmez bütünlüğünü sağlamak uğruna, başkalarının çocuklarının yetim kalmaması için kendi çocuklarınızı yetim bırakan birer gurur abidesiniz.

Sizler, Devletimizin varlığı, Milletimizin huzur ve güvenliği için; olmazsa olmazlarımızdan olan ordu, yargı ve asayiş gibi üç ana kurumdan birinin şerefli mensuplarısınız. Mesleğiniz şerefli olduğu kadar vicdanı sorumluluk ve vebal gerektiren bir meslektir. Adalet mekanizmasının adil işleyebilmesi sizlerin vicdani görev anlayışınızla paralellik arz etmektedir.

Sizler, AB uyum yasaları ile eliniz kolunuz bağlandığı durumda, bırakın hakiki mermiyi, plastik mermi kullanmak dahi yasaklanırken emperyalist güçlerin öne sürdüğü Devletlerin maşalarından aldığı sapanla, Devletimizin onurunu kurtarmaya çalışan ve kendisini Türk hisseden, her Türk’ü ağlatan, Türklük guru ve şuurunun bir abidesi oldunuz.

Asil Türk Milletimin Kahraman Evlatları!

Bu ülkede size hep ihtiyacımız oldu, hep de olacak. Polise duyulan sevgi ve saygı, her yıl Polis Akademisine başvuru sayısının artması ile de belli değil mi? Bilinçli her Türk vatandaşı, Vatanına, Bayrağına ve Milli değerlerine saygı duydukça, sahip çıktıkça size de saygı duymaya ve sahip çıkmaya devam edecektir. Bundan emin olunuz… Bu ülkeyi bölmeye çalışan iç ve dış kaynaklı bunca düşmanımız varken, çok şükür ki, bu ülkeyi canından çok seven sizler ve bizler dimdik ayaktayız ve güçlüyüz. Bu gücü omuz omuza, yürek yüreğe olmamızdan, birlik ve beraberlik içinde yaşamamızdan ve Atatürk’ün vurguladığı gibi, damarlarımızdaki asil kandan alıyoruz.

Yüce Türk Milletimin Vatansever Evlatları!

Yanımdasınız, yanınızdayız. Dünya durdukça da bu böyle olacaktır. Bundan  kimse kuşku duymasın. Çünkü, dünya durdukça Yüce Türk Milleti var olacak, dünya tarihine ve insanlık alemine ismini altın harflerle yeniden yazdıracaktır.

Daha güçlü, daha diri, daha gelişmiş Türkiye’de nice Polis Haftası’na ve 10 Nisan’lara kavuşmanızı diliyoruz. Şehzadeler diyarımızın huzur ve refahı için gayret gösteren başta başarılık İl Emniyet Müdürümüz olmak üzere, tüm Polis Teşkilatımıza saygılar sunuyoruz. Cenab-ı ALLAH, yar ve yardımcınız olsun. ALLAH’a emanet olunuz.Yorumlar


 
  Yazarlar    
Aydın PELİTLİ
Yazılarını incele
Naci KONYAR
Yazılarını incele
İsa ÇOLAKER
Yazılarını incele
Zekai GÖRGÜLÜ
Yazılarını incele
Ülkümen PELİTLİ
Yazılarını incele
Atilla KIRBAŞ
Yazılarını incele
  Sayfalar    
+ İletişim
+ Amasya Tanıtım

  Genel Haberler    
  2021 Yılının Bütçesi Belirlendi..  
  Başkan Sarı Otogar Esnafını Dinledi..  
  Amasya Belediyesi Korona Timi Sokakları Virüs..  
  Yapılandırmada Merak Edilenler..  
  Hibeye Hak Kazananlar İmzaları Atmaya Başladı..  
  Çetin’den Ziyaret..  
  Akıllı Şehir Yolculuğu Başladı..  
  Topyekün Mücadele Etmek Zorundayız..  
  Kasım Ayı 2. Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı..  
  Gazetelerde İmam Hatiplere Bakış 2019 Raporu ..  
Tümünü Göster
  Önemli Linkler    
  Amasya Valiliği - ziyaret et  
  Amasya Belediyesi - ziyaret et  
  Aramızdan Ayrılanlar (Vefat) - ziyaret et  
  Amasya Üniversitesi - ziyaret et  
  Amasya Emniyet Müdürlüğü - ziyaret et  
  Amasya Kültür ve Turizm - ziyaret et  
  Amasya Ünv. Eğitim Arş. Hastanesi - ziyaret et  
  Amasya Portal - ziyaret et  
  Amasya Nöbetçi Eczaneler - ziyaret et  
  Amasya Kuyumcular - ziyaret et  
  Hava Durumu    

Amasya Hava Durumu
  Döviz Bilgileri    
 
  Yeşilırmak Gazetesi Reklam - İletişim - Kurumsal - Gizlilik İlkeleri
Yeşilırmak Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2013
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Tel - Fax : 0358 218 13 85 / Email : yesilirmakgazetesi@hotmail.com
Sitemiz 25 Temmuz 2006'dan itibaren  Ziyaretci Sayacı kişi tarafından ziyaret etmiştir.